Ekspozycja AC Milan okno zima odkupić Aoba Yang from anli's blog

advertisement

Z Włoch, włoscy giganci AC Milan w zimowej pogoni za napastnikiem z Dortmundu, Aobameyangiem, co oznacza, że ​​Milan może porzucić Kalinica, który może przyjść do Super Bowl w zimowym oknie, po treneru Canava Right Luo Jian Wang miał nadzieję podpisz Kalinica. Teraz karta Shuai wraca Hengda, Evergrande stał się czerwony i czarny 7, który najprawdopodobniej znajdzie się w super.


Serie A ma bardzo słabą pozycję w tym sezonie w Mediolanie, a po pierwszych 15 rundach zdobyli tylko 21 punktów. Dużym problemem w Mediolanie jest brak ataku, udział kilku napastników jest bardzo ograniczony, Sousuo strzelił najwięcej 5 bramek, Kalinic strzelił 4 gole, Bolini strzelił 2 gole, a bezpieczeństwo De Lie - Silva nie otworzył nawet na stadionie Serie A. , z drugiej strony, Icardi pomógł Interowi w trafieniu 16 piłek, więcej niż czterech napastników Milanu razem.


Atak zmęczenia Milan musiał wziąć pod uwagę zimowe podpisy okienne, a "Turynski dziennik sportowy" ujawnił się na okładce, AC Milan skierował do specjalnego napastnika Aubameyanga. W rzeczywistości, międzynarodowi Gabonowie są weteranami Mediolanu, nie zwracali na to uwagi, opuścił Rossoneri, a jeśli Milan otworzył emocjonalną ofensywę koszulki piłkarskie być może mieli okazję przedstawić Aobameyang.


Warto wspomnieć, że po tym, jak "gazeta fotograficzna" ujawniła, że ​​Dott zgodził się zwolnić Aubameyang w styczniu, cena, jaką dają napastnikowi, wynosi 60 milionów euro, z punktu widzenia Aubameyang, więc cena nie jest wysoka dla Mediolanu jest to do przyjęcia. Trener z Dortmundu Boss mówił o Aubameyangu na konferencji prasowej przed Ligą Mistrzów, mówiąc: "Aubameyang to naprawdę zły gracz, a to jest naprawdę złe, a ja tylko żartuję, po prostu nie chcę go Dołącz do Realu Madryt, ma siłę grać dla Realu Madryt, ale mam nadzieję, że nie miał tego pomysłu, mam tylko nadzieję, że jest z nami. "


Według włoskich analiz medialnych, jeśli Aobameyang Yang powróci do Mediolanu w zimowej grze w oknie, to Rossoneri może zostać dostosowany do napastnika, w tym przypadku Kalinic może odejść od "Turynskiego Dziennika Sportowego" bez ogródek, Kalinic może pojawić się w grze. Super League.


Wcześniej, superlub Superlubu Evergrande był najbardziej zainteresowany Kaliniciem, Cannavaro chętnie podpisał się pod prawem do podpisania tego frontu Boga, a teraz Cannavaro nadal chce pracować z Kaliniciem, włoskie media ujawniły, że Cannavaro wysłał specjalnych wysłanników do Milan próbuje przekonać Rossonerich do uwolnienia, podczas gdy Evergrande przygotowuje ofertę w wysokości 45 milionów euro.


Share:
Previous post     
     Next post
     Blog home

The Wall

No comments
You need to sign in to comment

Post

By anli
Added Dec 7 '17

Rate

Your rate:
Total: (0 rates)

Archives

advertisement